Pera Çocuk Kulübü

Çocuklara yönelik sanat eğitim programları sunan Pera Çocuk Kulübünde, çocuklarımıza hazırlamış olduğumuz sanat, eğlence ve aktivitelerle dolu etkinlikler ile sizlerde çocuklarımıza eğlenerek de kendilerini geliştirebilecekleri bir program sunabilir; eğlence dolu eğitimlerin yanı sıra gezi programlarıylada çocuklarımıza ayrıcalıklı bir program yaşatabilirsiniz.

Resim, Drama, Dans ve Müzik eğitimleri ile sanat dolu içeriğiyle bir çok etkinliği bir arada bulabileceğiniz Pera Çocuk Kulübünde, çocuklarımız sanatsal dinamiklerin farkına varmaya bu yaşlarda başlayarak ileride daha mutlu ve başarılı bireyler olma yolunda ilk adımlarını atmış olacaklardır.

Alanında uzman ve konservatuvar mezunu eğitmenlerimizle birlikte titizlikle hazırladığımız zengin içerikli programlarımızın sonunda çocuklarımız gezerken öğrenecek, öğrenirken de eğlenecekleri bir program içinde her akşam yuvalarına mutluluk içerisinde döneceklerdir.

Öğrenci Velilerimiz olarak sizlerde bir çok sanat branşını birebir eğitimlerle yaşayacak çocuklarınızın ilgi alanlarını ve becerilerini gözlemleme fırsatı bulabilirsiniz.

Hafta içi hergün saat 09:00-17:00 arası gerçekleştirilecek program kapsamında sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı dahildir.

Detaylı Bilgi; Pera Güzel Sanatlar Eğitim Koordinatörlüğü – 0216 5508808

Pera Çocuk Kulübü Programları ve Tanıtım Görsellerini indirmek için tıklayınız!